بیمه بدنه مرکوری

مرکوری یک اپلیکیشن صدور بیمه بدنه هوشمند و کوتاه مدت خودرو است که شما می توانید بسیار راحت با گوشی هوشمند و چند عکس از ماشین خود، بیمه بدنه بخرید.در ادامه نحوه صرفه جویی در هزینه ها با مرکوری را برای شما آورده ایم.

چگونه با مرکوری در هزینه های خود صرفه جویی کنیم؟

کاهش هزینه ی حمل و نقل

با استفاده از اپلیکیشن مرکوری می توانید بدون مراجعه حضوری به دفاتر بیمه، برای خودروی خود به صورت کاملا آنلاین بیمه بخرید.

کاهش هزینه ی واسطه ها و خرید مستقیم بیمه

با داشتن اپلیکیشن مرکوری دیگر نیازی نیست که به از نمایندگی ها و واسطه ها بیمه بخرید. کافیست گوشی خود را بردارید، وارد اپلیکیشن مرکوری شوید و درخواست صدور بیمه دهید.

با این کار، هرموقع که وقت داشتید بدون اتلاف وقت و مراجعه حضوری می توانید بیمه خود را خریداری کنید.

کاهش هزینه ی بیمه بدنه خودرو

به جای پرداخت سالانه هزینه ی بیمه بدنه با استفاده از اپلیکیشن مرکوری میتوانید با انتخاب مدت زمان دلخواه خود و با کمترین هزینه، بیمه بدنه بخرید.

صرفه جویی در پرداخت هزینه بیمه

این گزینه برای آن دسته از کاربرانی که به دلیل هزینه ی بالای بیمه ی سالیانه قادر به خرید آن نیستند می تواند بهترین اتفاق باشد. حال، همه ی مردم ایران می توانند با کمترین هزینه و در مدت دلخواه برای خودروی خود بیمه بدنه تهیه کنند.

قیمت گذاری شخصی سازی شده

با استفاده از هوش مصنوعی و به کارگیری الگوریتم های آن مرکوری قادر خواهد بود که با استفاده از آنالیز رفتار راننده، نحوه رانندگی، سن افراد و… بیمه بدنه مورد نظر را طبق شخص تقاضا دهنده قیمت گذاری کند. به این صورت که اگر شما راننده ی کم ریسکی باشید و با احتیاط رانندگی کنید مبلغ بیمه ی درخواستی برای شما کمتر از نرخ واقعی محاسبه می شود.

کاهش هزینه ی کارشناسی

وقتی شما به نمایندگی های بیمه مراجعه می کنید، یک هزینه بابت کارشناسی خودرو از شما کسر می شود، که با استفاده از اپلیکیشن مرکوری در هزینه ی کارشناسی شما صرفه جویی می شود.

صرفه جویی در هزینه ها با مرکوری

همواره می توانید سوالات خود را درباره اپلیکیشن در قسمت دیدگاه مطرح کنید و یا سری به مطالب مرتبط بزنید.