Responsive image

دربـاره مرکـوری

مرکوری اولین محصول بیمه‌‌ ای مبتنی بر مصرف یا UBI در ایران است. ایده اصلی مرکوری بیمه بدنه هوشمند و موقت، زمانی در فکر ما جرقه خورد که دیدیم جزء افرادی هستیم که به بیمه بدنه نیاز داریم اما در طول یک ماه شاید فقط 3 بار با خودروی شخصی مسافتی طولانی را طی کنیم و در ضمن هزینه بیمه سالانه برای ما اصلا به صرفه نیست. در نهایت با سرمایه گذاری شرکت بیمه کوثر و شرکت هرمس شریف طرح بیمه بدنه هوشمند سفر به مرحله ی اجرا و پیاده سازی رسید و در 1 اسفند 1397 راه اندازی شد. تیم مرکوری با راهنمایی متخصصان بیمه و با دانش فناوری و تکنولوژی خود اعتقاد دارد که میتواند صنعت بیمه را بهبود ببخشد و تجربه ی بهتر و هوشمندانه تری برای مشتریان بیمه ایجاد کند.

  مرکوری از 3 جنبه ی مهم میتواند برای مردم سودآوری داشته باشد:
 1. اقـتصـادی:
  کاربران مرکوری با استفاده از این بیمه میتوانند در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنند و در واقع فقط زمانی که واقعا به بیمه نیاز دارند بابت آن هزینه می کنند.
 2. بـهبود و اصـلاح نـحوه ی رانـندگـی:
  هنگامی که کاربران حین سفر خود از مرکوری استفاده می‌کنند این پلتفرم با آنالیز رانندگی آنها و تشویق و ترغیب رانندگان به سمت رانندگی بهتر و با احتیاط تر می تواند به همه ی ما در اصلاح و بهبود رانندگی کمک کند.
 3. کـمـک بـه محـیط زیـست:
  وقتی دیگر مجبور نباشیم برای بیمه بدنه خود حضورا مراجعه کنیم یا کارشناس بیمه به ما مراجعه کند بسیاری از رفت و آمد های اضافی شهری کاسته میشود.

بــاور‌هـای مـا

شفـافیـت

ارتباط با مشتریان برای ما مهم ترین و اولین الویت است. همه ی مشتریان ما باید این را احساس کنند که صدایشان شنیده می شود. ما همواره میخواهیم که با مشتریان خود صادق و شفاف باشیم.

بهبـود و اصـلاح

سعی ما این است که مشکلات صنعت بیمه را بشناسیم و راهی بسازیم که با تلفیق فناوری اطلاعات و تکنولوژی های صنعت بیمه، بتوانیم محصولات و خدمات بیمه ای مطابق نیازهای مردم ایجاد کنیم.

اشتیـاق

تیم مرکوری همواره مشتاق جلب اعتماد کاربران و ارائه جدیدترین خدمات و محصولات بیمه‌ای است که مشتریان بتوانند از آنها نهایت استفاده را ببرند. ما نهایت تلاشمان را می کنیم تا در همه حال ارزش را به مشتریان خود تحویل دهیم. تجربه ی مشتریان برای ما بسیار اهمیت دارد و هر مشتری به معنای دنیایی است که باید او را بشناسیم و خدمات شخصی سازی شده ویژه او را تقدیمش کنیم.

حـامیان‌ما

دستـاورد‌ها

آخرین مطالب صنعت بیمه را در بلاگ مرکوری دنبال کنید
دریافت نشان خلاق از معاونت علمی ریاست جمهوری
تیم اول رویداد نوآوردگاه بیمه
استارتاپ برتر در بیست و پنجمین همایش ملی بیمه و توسعه