Responsive image

حریـم خصـوصی

موضوع رعایت حریم شخصی کاربران برای مرکوری بسیار با اهمیت است. در ادامه موارد استفاده مرکوری از اطلاعاتی که در نتیجه ورود توسط کاربران یا تحلیل رفتار آنها بدست آمده و نحوه ذخیره سازی آن اطلاعات در سامانه مرکوری، شرح داده شده است.

شرایـط خصـوصی

 1. جمع‌آوری اطلاعات
  اطلاعاتی که شما بصورت مستقیم در اپلیکیشن ثبت می‌کنید:
  بخشی از اطلاعاتی مرکوری ذخیره می‌کند اطلاعاتی است که کاربر به صورت مستقیم در فرآیند ثبت نام، ارسال درخواست صدور بیمه و یا روش‌های مشابه در اپلیکیشن ثبت می‌کند. این اطلاعات شامل مواردی مانند نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، شماره تلفن همراه، شماره تلفن ثابت، آدرس، موقعیت، تصاویر خوردرو و اطلاعاتی از این دست می‌باشد. می تواند به همه ی ما در اصلاح و بهبود رانندگی کمک کند.
  اطلاعاتی که در نتیجه استفاده شما از سرویس ذخیره می‌شود:
  علاوه بر اطلاعاتی که شما به صورت مستقیم در سامانه ثبت می‌کنید، برخی از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده شما از خدمات مرکوری تولید می‌شود نیز در اپلیکیشن ذخیره خواهد شد. این اطلاعات در زیر شرح داده شده‌اند:

  1. اطلاعات مکانی
  2. هنگامی که شما از محصولات و خدمات مرکوری استفاده می‌کنید موقعیت مکانی مبدا، موقعیت مکانی مقصد شما، بازۀ زمانی آغاز و پایان سفر و مسیر سفر ذخیره می‌شود. لازم به یادآوری است در طول سفر از طریق اپلیکیشن در فاصله‌های زمانی مشخص موقعیت مکانی خودرو ثبت می‌شود.
  3. اطلاعات وسیله نقلیه
  4. برای استعلام نرخ بیمه و خرید بیمه نامه کوتاه مدت سفر، نیاز است از زاویه های مختلف خودرو و مدارکی از قبیل کارشناسایی و کارت خودرو تصاویر و ویدئو تهیه شود. این اطلاعات نیز در سرور های مرکوری جهت ارائه به بیمه مرکزی ذخیره می شود.
  5. تراکنش‌های مالی
  6. هنگامی که شما اعتبار حساب کاربری خود در اپلیکیشن را از طریق کارت‌های بانکی افزایش می‌دهید، شمارۀ تراکنش و پیگیری بانکی در اپلیکیشن ثبت می‌شود. لازم به ذکر است، با توجه به اینکه تمامی تراکنش‌های مالی از طریق سامانه‌های بانکی صورت می‌گیرد، مرکوری در فرآیند انتقال وجه و یا افزایش اعتبار از طریق کارت‌های بانکی هیچ‌گونه دسترسی به اطلاعات کارت بانکی شما ندارد.

 2. نحوه استفاده از خدمات:
  مرکوری ممکن است از اطلاعات ذخیره شده و اطلاعات مربوط به نحوه استفاده کاربران از اپلیکیشن برای بهبود کیفیت خدمات استفاده کند.
 3. اطلاعات مربوط به دستگاه مورد استفاده و شبکه اینترنت:
  مرکوری اطلاعات مربوط به تلفن همراهی که شما از طریق آن از سامانه استفاده می‌کنید. را از جمله نوع دستگاه، سیستم عامل، مشخصات سخت افزاری و همچنین اطلاعات مربوط به روش اتصال شما به اینترنت از جمله شبکه 3G، وای‌فای و غیره را ذخیره کند.
 4. استفاده از اطلاعات:
  اطلاعاتی که در اپلیکیشن ذخیره می‌شود در موارد زیر ممکن است مورد استفاده قرار بگیرد و استفادۀ کاربر از سرویس مرکوری به منزلۀ قبول و اعطای اختیار به مرکوری جهت استفاده و بهره‌برداری از اطلاعات فوق به شرح زیر می‌باشد:
  • ارائه، نگهداری و بهبود کیفیت خدمات؛
  • شخصی‌سازی خدمات برای هر کاربر شامل ارائه پیشنهادهای ویژۀ هر کاربر؛
  • برقراری ارتباط بین کارشناسان پشتیبانی و کاربران جهت برای رفع مشکلات احتمالی کاربران؛
  • ارتباط مرکوری با کاربر جهت اطلاع‌رسانی، کنترل کیفی، بررسی شکایات و غیره؛
  • بدیهی است مسئولیت حفظ و نگهداری از تمامی اطلاعات فوق برعهده مرکوری می باشد؛ صرفاً در صورتی که طبق درخواست و یا صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، اطلاعات کاربر (اعم از اینکه به صورت مستقیم از سوی وی و یا به صورت خودکار جمع آوری و ضبط شده باشد) مطالبه شود، مرکوری موظف به ارایۀ اطلاعات درخواستی به مراجع مذکور خواهد بود.