مزایای صدور آنلاین بیمه بدنه چیست؟

مزایای صدور آنلاین بیمه بدنه چیست؟

در دوره ای که همه چیز به سمت اینترنتی شدن و فضاهای مجازی پیش می‌رود، بیشتر مردم نیز تمایل دارند تا برای سریع‌تر انجام شدن کارهایشان و صرفه‌جویی در زمان خود از روش‌های آنلاین برای خرید استفاده کنند. که در این زمینه خرید بیمه خودرو نیز مستثنا نبوده و شرکت‌های بیمه سعی کردند برای رضایت مشتریان خود صدور آنلاین بیمه بدنه را به خدمات خود اضافه کنند. در راستای این موضوع در این مقاله از مجله بیمه مرکوری با ما همراه باشید تا ببینیم مزایای این روش چیست.

مزایای صدور آنلاین بیمه بدنه

1. انتخاب هوشمندانه

صدور آنلاین بیمه بدنه به مشتریان این امکان را می‌دهد که اطلاعاتی دقیق در مورد انتخاب خود داشته باشند و بتوانند ویژگی و شرایط شرکت‌های مختلف را با یکدیگر مقایسه کند. این امر به بیمه‌گذار این اختیار را می‌دهد تا انتخابی هوشمندانه داشته باشد. با استفاده از این روش دیگر نیازی نیست که بیمه گذار حق بیمه را خودش محاسبه کند بلکه تمامی حق بیمه‌ها از قبل در وب سایت شرکت بیمه‌گر به صورت محاسبه شده، وجود دارد. این روش به بیمه‌گذار کمک می‌کند تا با توجه به بودجه‌ای که برای خرید بیمه بدنه در نظر دارد یکی از پوشش‌ها را برای خودروی خود انتخاب کند.

2. صرفه جویی در هزینه‌ها

همیشه پایین‌ترین حق بیمه، مربوط به بیمه‌های آنلاین بوده است. بنابراین می‌توان گفت در کنار اینکه بیمه گذار می‌تواند در کمترین زمان ممکن از صدور بیمه بدنه برخوردار شود، همچنین می‌تواند ارزانترین بیمه بدنه  را نیز خریداری کند. دلیل پایین بودن حق بیمه در صدور آنلاین بیمه بدنه نیز از بین رفتن موارد زیر است:

  • واسطه‌ها
  • هزینه‌های اضافی مانند کمیسیون، سربار و …
  • و هزینه‌های عملیاتی

3. صرفه جویی در زمان

از آنجایی که همه ما تلاش می‌کنیم تا در انجام کارهایمان زمان کمتری را صرف کنیم، صدور آنلاین بیمه بدنه نیز می‌تواند در این امر به ما کمک کند. با صدور آنلاین بیمه دیگر نیازی به مراجعه حضوری نبوده و بیمه‌گذار می‌تواند از طریق سایت شرکت مورد نظر با مقایسه گزینه‌های موجود، بهترین انتخاب را انجام داده و عملیات پرداخت و صدور بیمه بدنه را به صورت آنلاین انجام دهد.

4. جلوگیری از اشتباهات رایج در معاملات

در بسیاری از موارد شاهد این بودیم که در بخش فروش بیمه معاملات به درستی انجام نمی‌شوند. این موضوع می‌تواند شامل فروش بیمه از سوی دلالان بازار، و یا قرار ندادن اطلاعات کافی در اختیار بیمه گذار در مورد بیمه‌نامه باشد. برخی از شرکت‌های بیمه و نمایندگان آنها اطلاعاتی را در اختیار بیمه گذار قرار می‌دهند که فقط بتوانند او را راضی به خرید بیمه نامه کنند و آنها به سود خودشان برسند. اما در صدور آنلاین بیمه بدنه دیگر از این دست اتفاق‌ها رخ نمی‌دهد و بیمه گذار به صورت مستقیم و بدون واسطه می‌تواند خرید خود را به ثبت برساند.

5. حذف فرم های پیشنهادات

در خرید حضوری بیمه بدنه بیمه گذار مجبور است برای خرید، فرم پیشنهادات شرکت بیمه را نیز پر کند. این امر علاوه بر اینکه زمان زیادی را از مشتری می‌گیرد، بلکه باعث سردرگمی او نیز می‌شود. اما در صدور آنلاین بیمه بدنه تمامی مراحل به صورت الکترونیکی انجام شده و بیمه گذار دیگر با فرم‌های خارج از خدمات روبرو نمی‌شود. و در مقابل می‌تواند بسیار آسان و سریع درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و حق بیمه را نیز آنلاین پرداخت کند.

6. برخورداری از خدمات خودکار

خدماتی که در صدور آنلاین بیمه بدنه به بیمه‌گذار ارائه می‌شود تنها محدود به خرید نیست.  سیستم یادآوری خودکار این روش باعث می‌شود تا قبل از سر رسیدن اعتبار بیمه نامه پیامکی مبنی بر نزدیک شدن پایان اعتبار  به بیمه گذار ارسال ‌می شود تا موعد سررسید خود را فراموش نکند؛ و مجبور به پرداخت جریمه دیرکرد نشود. از آنجایی که خیلی از افراد هنوز به پورتال‌های صدور آنلاین بیمه بدنه و استفاده از آن آشنایی ندارند این وب سایت‌ها معمولاً دارای قسمت پشتیبانی برای رسیدگی به مشکلات و چالش‌های بیمه گذاران و مشتریان هستند. همچنین بیمه گذار می‌تواند در صورت برخورد با مشکل از طریق تلفن‌های تماس که در وب سایت شرکت مورد نظر وجود دارد از کارشناسان متخصص آن مشاوره گرفته و راهنمایی شود.

صدور و خرید آنلاین بیمه بدنه مرکوری

بیمه مرکوری نیز به منظور فراهم کردن شرایط مناسب برای مشتریان خود تمامی خدمات مربوط به بیمه خودرو را از طریق اپلیکیشن بیمه مرکوری به صورت آنلاین انجام می‌دهد. با استفاده از این سامانه بیمه گذار دیگر نیاز به مراجعه حضوری به شعب مختلف برای صدور، تعویض و یا تمدید بیمه بدنه خود نداشته و می‌تواند در سریع‌ترین زمان ممکن بیمه خود را تحویل بگیرد. با استفاده از این اپلیکیشن دیگر نیازی نیست که خودتان حق بیمه را محاسبه کنید، بلکه با ورود اطلاعات خواسته شده می‌توانید ابتدا حق بیمه و ویژگی‌های مورد نظرتان را مشاهده و بررسی کرده، و سپس سفارش خود را ثبت کنید. با اطمینان به شما می‌گوییم که تمامی روند خرید بیمه بدنه از طریق اپلیکیشن بیمه مرکوری به صورت آنلاین بوده و شما نیازی به پر کردن فرم و یا مراجعه حضوری در شعب بیمه کوثر نخواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست