Responsive image

دربـاره مرکـوری

مرکوری اولین محصول بیمه‌‌ ای مبتنی بر مصرف یا UBI در ایران است. ایده اصلی مرکوری بیمه بدنه هوشمند و موقت، زمانی در فکر ما جرقه خورد که دیدیم جزء افرادی هستیم که به بیمه بدنه نیاز داریم اما در طول یک ماه شاید فقط 3 بار با خودروی شخصی مسافتی طولانی را طی کنیم و در ضمن هزینه بیمه سالانه برای ما اصلا به صرفه نیست. در نهایت با سرمایه گذاری شرکت بیمه کوثر و شرکت هرمس شریف طرح بیمه بدنه هوشمند سفر به مرحله ی اجرا و پیاده سازی رسید و در 1 اسفند 1397 راه اندازی شد. تیم مرکوری با راهنمایی متخصصان بیمه و با دانش فناوری و تکنولوژی خود اعتقاد دارد که میتواند صنعت بیمه را بهبود ببخشد و تجربه ی بهتر و هوشمندانه تری برای مشتریان بیمه ایجاد کند.

  مرکوری از 3 جنبه ی مهم میتواند برای مردم سودآوری داشته باشد:
 1. اقـتصـادی:
  کاربران مرکوری با استفاده از این بیمه میتوانند در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنند و در واقع فقط زمانی که واقعا به بیمه نیاز دارند بابت آن هزینه می کنند.
 2. بـهبود و اصـلاح نـحوه ی رانـندگـی:
  هنگامی که کاربران حین سفر خود از مرکوری استفاده می‌کنند این پلتفرم با آنالیز رانندگی آنها و تشویق و ترغیب رانندگان به سمت رانندگی بهتر و با احتیاط تر می تواند به همه ی ما در اصلاح و بهبود رانندگی کمک کند.
 3. کـمـک بـه محـیط زیـست:
  وقتی دیگر مجبور نباشیم برای بیمه بدنه خود حضورا مراجعه کنیم یا کارشناس بیمه به ما مراجعه کند بسیاری از رفت و آمد های اضافی شهری کاسته میشود.

بــاور‌هـای مـا

شفـافیـت

ارتباط با مشتریان برای ما مهم ترین و اولین الویت است. همه ی مشتریان ما باید این را احساس کنند که صدایشان شنیده می شود. ما همواره میخواهیم که با مشتریان خود صادق و شفاف باشیم.

بهبـود و اصـلاح

سعی ما این است که مشکلات صنعت بیمه را بشناسیم و راهی بسازیم که با تلفیق فناوری اطلاعات و تکنولوژی های صنعت بیمه، بتوانیم محصولات و خدمات بیمه ای مطابق نیازهای مردم ایجاد کنیم.

اشتیـاق

تیم مرکوری همواره مشتاق جلب اعتماد کاربران و ارائه جدیدترین خدمات و محصولات بیمه‌ای است که مشتریان بتوانند از آنها نهایت استفاده را ببرند. ما نهایت تلاشمان را می کنیم تا در همه حال ارزش را به مشتریان خود تحویل دهیم. تجربه ی مشتریان برای ما بسیار اهمیت دارد و هر مشتری به معنای دنیایی است که باید او را بشناسیم و خدمات شخصی سازی شده ویژه او را تقدیمش کنیم.

حـامیان‌ما

دستـاورد‌ها

آخرین مطالب صنعت بیمه را در بلاگ مرکوری دنبال کنید
برگزیده شدن به عنوان استارتاپ برتر در بیست و پنجمین همایش ملی بیمه و توسعه
تیم اول رویداد نوآوردگاه بیمه
دریافت نشان خلاق از معاونت علمی ریاست جمهوری